Presidenti amerikan, Donald Trump është i njohur për jetën e tij luksoze.

Së fundmi, ai ka darkuar në një nga restorantet më romantike të Parisit.

Bashkë me Melaninë, çiftit iu bashkuan edhe presidentit francez Emmanuel Macron dhe bashkëshortja e tij, Briggite.

Trump komplimentin Zonjën e Parë të Francës: Jeni në formë shumë të mirë (Video) Trump komplimentin Zonjën e Parë të Francës: Jeni në formë shumë të mirë (Video)

Ata kanë darkuar të katër së bashku në restorantin e famshëm të Alain Ducasse, “Le Jules Verne”, në katin e dytë të Kullës Eiffel.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, shihen çiftet e reja duke pirë shampanjë dhe darkuar së bashku. /Telegrafi/