“Bye Bye” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë dy këngëtaret shumë të pëlqyera, Tayna dhe Dafina Zeqiri.

Nuk ka dyshim që ky projekt do të pëlqehet jo vetëm për anën muzikore, por edhe për atë vizuale, pasi dy protagonistet vijnë në skena shumë tërheqëse dhe provokuese.

Tayna dhe Dafina publikojnë këngën e re “Bye Bye”, shfaqen tejet provokuese në klip Tayna dhe Dafina publikojnë këngën e re “Bye Bye”, shfaqen tejet provokuese në klip

Disa prej momenteve ngacmuese të këtij videoklipi jua sjellim përmes fotografive.

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)

Ndryshe, tekstin e këngës “Bye Bye” e ka shkruar Tayna, ndërsa për melodinë ajo është kujdesur së bashku me Dafinën.

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)

Producenti i shumë hiteve, Cricket, qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka bërë muzikën e pjesës së parë, derisa pjesa e dytë është realizim nga Jacob Lethal.

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)

Lorenc Aliaj e ka bërë masterizimin, ndërsa videoklipi është xhiruar me regji të Alban Selimajt. /Telegrafi/

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)