LAJMI I FUNDIT:

DiCaprio në filmin e Tarantinos, ku do të përfshihen shumë yje

DiCaprio në filmin e Tarantinos, ku do të përfshihen shumë yje
(Foto: Getty Images)

Leonardo DiCaprio do të aktrojë në filmin e ri të Quentin Tarantinos, ngjarja e të cilit lidhet me vrasjen e kriminelit amerikan, Charles Manson dhe vrasjen e aktores Sharon Tate, mirëpo ylli hollivudian nuk do ta luajë rolin e kriminelit të vdekur.

Reklama

Roli i ri i 43-vjeçarit është i pari që nga fitimi i çmimit Oscar për aktorin më të mirë për rolin e tij në filmin “The Revenant”.

(Foto: Getty Images)

Në të kaluarën, DiCaprio dhe Tarantino kanë bashkëpunuar në filmin e vitit 2012, Django Unchained”.

(Foto: Getty Images)

Ylli i “The Wolf of Wall Street” në filmin e ri do ta luajë rolin e një aktori më të moshuar, ndërsa kolegia e tij, Margot Robbie, do ta portretizojë aktoren e vrarë, Sharon Tate, e cila asokohe ishte gruaja e regjisorit Roman Polanski dhe ishte shtatzënë.

Të bukur, të suksesshëm dhe të mençur: Këta janë pesë beqarët më të dëshiruar në botë (Foto)
Lexo po ashtu Të bukur, të suksesshëm dhe të mençur: Këta janë pesë beqarët më të dëshiruar në botë (Foto)

Aktualisht janë duke u zhvilluar bisedime për angazhimin e Tom Cruise në këtë film, derisa bisedimet e Brad Pitt për një rol kanë dështuar.

(Foto: Getty Images)

Tarantino i ka ofruar një rol të veçantë edhe të famshmit Al Pacino, derisa njëri prej producentëve është konfirmuar të jetë David Heyman.

Ky do të jetë filmi i dhjetë për filmbërësin e njohur, xhirimet e të cilit do të fillojnë gjatë verës në Los Angeles.

Sharon Tate (Foto: Getty Images)

Vrasja e aktores Sharon Tate dhe katër miqve të saj ka ndodhur më 9 gusht të vitit 1969, ndërsa premiera e filmit pritet të jepet në pesëdhjetë vjetorin e vrasjes. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur

Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kalo në kategori