LAJMI I FUNDIT:

Të bukur, të suksesshëm dhe të mençur: Këta janë pesë beqarët më të dëshiruar në botë (Foto)

Të bukur, të suksesshëm dhe të mençur: Këta janë pesë beqarët më të dëshiruar në botë (Foto)

Vajza, hapni mirë sytë, sepse këta djem ende nuk e kanë gjetur zonjushën e vërtetë. Këta meshkuj janë të suksesshëm, të talentuar, të pasur dhe të bukur.

Reklama

Për shkak të karakteristikave të përmendura i kanë radhitur në listën e beqarëve më të dëshiruar, të cilën e ka përpiluar revista Glamour.

Verifikoni a është ndër ta edhe favoriti juaj, transmeton Telegrafi.

Leonardo di Caprio (42)

Njëri ndër aktorët më të suksesshëm të ditëve të sotme dhe beqar i përbetuar, pra kjo është njëra prej arsyeve për shkak të të cilave gjithmonë gjendet në listat e meshkujve më të dëshiruar. I bukuri dhe i talentuari Leo pas vetes ka një sërë lidhjes me shumë bukuroshe, mirëpo deri tani asnjërën nuk e ka çuar para oltarit.

Ronan Farrow (29)

I biri i Mia Farrow dhe Woody Allen pas vetes ka karrierë impresive. Ronan është gazetar, avokat, aktivist dhe ish-këshilltar i Qeverisë amerikane me diploma të universiteteve Oxford dhe Yale. Ka trashëguar bukurinë dhe karakterin filantropist të së ëmës.

Jack Dorsey (49)

Programer amerikan dhe biznesmen dhe bashkëthemelues i Twitter-it. Është shpallur njëri ndër novatorët e rinj më të mirë në botë. Falë nuhatjes së shkëlqyeshme prej ndërmarrësi, Jack-u shumë i suksesshëm sot vlen pothuajse tre miliardë dollarë.

Drew Houston (34)

Ndërmarrësi amerikan ka diplomuar informatikën në MIT-in prestigjioz. Është themelues i platformës për ruajtje të të dhënave Dropbox, ndërkaq revista Forbes pasurinë e tij e vlerëson në 1,4 miliardë dollarë.

Brian Chesky (36)

Ndërmarrës amerikan dhe themelues i platformës online Airbnb, e cila shfrytëzuesve të internetit u mundëson huazimin e thjeshtë dhe dhënien me qira të njësive banesore në gjithë botën. Sivjet i është bashkuar grupit të miliarderëve të grumbulluar në iniciativën “The Giving Plegde”, të cilët janë obliguar që gjatë gjithë jetës të dhurojnë shumicën e pasurive të tyre.

/Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Lifestyle
Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Lifestyle
Këto janë shenjat që tregojnë se ka përjetuar orgazmën

Këto janë shenjat që tregojnë se ka përjetuar orgazmën

Intimitet dhe Pasion
Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Përgjigjja është me sy hapur

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Përgjigjja është me sy hapur

Lifestyle
Nuk është në testin për shofer: Kjo është një pyetje që edhe më të mirët e dështojnë - kush e ka përparësinë?

Nuk është në testin për shofer: Kjo është një pyetje që edhe më të mirët e dështojnë - kush e ka përparësinë?

Stil
Kalo në kategori