LAJMI I FUNDIT:

“Dhuratë për festat e fundvitit”, Aurela Gaçe paralajmëron këngën e re

“Dhuratë për festat e fundvitit”, Aurela Gaçe paralajmëron këngën e re

Aurela Gaçe prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore dhe vazhdon akoma të sjell projekte që priten mirë nga fansat e saj.

Këngëtarja e njohur edhe këtë fundvit pritet të publikoi një projekt të ri, të cilin ajo e ka e ka quajtur si një dhuratë për festa.

Në një postim të radhës në Instagram, Aurela ka treguar se kënga mban titullin “Në të zënça” dhe është projekti i shtatë me radhë nga albumi i saj i ri.

Foto: Aurela Gaçe/Instagram

“Në të zënça”, po vjen si dhuratë për fundvit për ju. Këtë që di të bëj, do ta ndaj me ju sa të kem fuqi. Fillon numërimi edhe erdhi. Së shpejti kënga e shtatë e albumit”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e shoqëruar me disa imazhe.

Në fotografit që postoi, Aurela duket në formë të mirë, teksa shihet e veshur me një fustan të bardhë me lule, flokët e gjata me ngjyrë të zezë i la të lira në formë valëzimi.

Foto: Aurela Gaçe/Instagram

Kujtojmë që kënga e fundit e saj është “Djali im i keq” që u lansua në muajin tetor të këtij viti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Megjithëse Kroacia nuk pati fat, Ivana Knoll ishte aty për t'iu dhënë zemër kroatëve në ndeshjen kundër Spanjës

Megjithëse Kroacia nuk pati fat, Ivana Knoll ishte aty për t'iu dhënë zemër kroatëve në ndeshjen kundër Spanjës

Magazina
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina
Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina

"Tracker" po bëhet seriali më i ndjekur në ShBA: Me 19 milionë shikues për episod, ka thyer rekordin e “Desperate Housewives”

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Kalo në kategori