LAJMI I FUNDIT:

“Dhurata je ti” – Morena i bën Stresit dhuratë të veçantë

“Dhurata je ti” – Morena i bën Stresit dhuratë të veçantë

Morena Taraku ka një miqësi të ngushtë me reperin nga Shqipëria, Stresi.

Dyshja përveç që vite më parë bashkëpunuan në muzikë, kanë krijuar një raport të fortë miqësor.


Bukuroshja nga Peja ka treguar përkrahjen e saj të madhe për reperin edhe gjatë kohës sa ai ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova, nga ku Stresi doli fitues.

Foto: Stresi/Instagram

Por, marrëdhënien e tyre e ka dëshmuar edhe një postim i fundit që ka bërë Stresi, ku në një foto që postoi në InstaStory shihet Morena duke i vendosur një qafore në dukje e kushtueshme.

Hajnat hyjnë në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon pamje nga dëmet e shkaktuara
Lexo po ashtu Hajnat hyjnë në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon pamje nga dëmet e shkaktuara

Në mbishkrimin e imazhit reperi ka zbuluar se qaforja ishte dhuratë nga vet Morena, e të cilën e falënderoi publikisht.

Foto: Arkiv

“Faleminderit për dhuratën, por dhurata ishe ti”, ka shkruar Stresi.

Fotografia e dyshes u realizua gjatë koncertit të Noizyt “Alpha Show”, ku Stresi performoi gjithashtu, dhe Morena ishte në audiencë për ta mbështetur.

Kujtojmë që Stresi dhe Morena sollën dy bashkëpunime ndër vite, në 2015 dyshja lansuan duetin “Ki me bo”, ndërsa në 2020 “Bad Girl”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina

"Do flesh me Romeon", pyetja që e vuri në siklet Heidin pas daljes nga Big Brother

Magazina
Kalo në kategori