Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, këtë verë ishte tejet e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. Zeshkania ishte e pranishme pothuajse në çdo vend, ndërsa nuk ka dyshim se dhuroi një atmosferë të paharrueshme kudo që performoi.

26-vjeçarja po ashtu korri suksese të mëdha me projektin e fundit “Zemër”, i cili është shndërruar në hit dhe theu rekorde për një kohë të shkurtër në platformat e ndryshme muzikore.

Në ndërkohë, pas një turneu të suksesshëm veror, e njëjta ka filluar disa ditë pushimi mëse të merituara në Mal të Zi.

Dhurata Dora (Foto: Instagram)

Kjo u bë e ditur nga vet artistja Dora përmes një postimi që ka ndarë me fansat në llogarinë e saj personale, Instagram.

“Më në fund koha për pushim, faleminderit shumë vera 2019”, ka shkruar mes të tjerash Dhurata.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Theksojmë që kënga “Zemër” në kanalin zyrtar, YouTube, ka kaluar shifrën e mbi 264 milionë shikimeve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

#Gjakova 🔥

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Aug 1, 2019 at 10:09am PDT