Këngëtarja Dhurata dora po bën gati goditjen e saj për këtë verë.

Ajo me anë të disa fotove të publikuara në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar projektin e ri.

Në imazhe të ndryshme ajo duket tejet bukur dhe seksi.

Dhurata konsiderohet prej këngëtareve më seksi shqiptare.

Klipi po punohet nga Max Production, kurse për grimin po përkujdeset Arbër Bytyçi.

Dhurata është një prej emrave më të konsoliduar të skenës muzikore shqiptare dhe pritet të sjellë tjetër hit.

Ajo aktualisht është single. /Telegrafi/