LAJMI I FUNDIT:

Dëshironin të bënin një selfie tërheqës, por përfunduan në ujin e akullt të Venedikut

Dëshironin të bënin një selfie tërheqës, por përfunduan në ujin e akullt të Venedikut

Një skenë e pazakontë u regjistrua në një nga kanalet e qytetit italian të Venedikut (Rio della Verona), ku në rolin kryesor ishin katër turistë nga Azia.

Ata e shijuan udhëtimin me gondolë dhe më pas vendosën të bënin një selfie në grup. Problemi është se të gjithë kanë marrë anë dhe epilogu është i qartë për ju.

Gondolieri paralajmëroi se një lëvizje e tillë nuk ishte më e sigurta, por turistët nuk mundën, ose nuk donin ta kuptonin atë, raporton bild.

Varka u përmbys dhe të gjithë përfunduan në kanal! Për fat të mirë thellësia nuk ishte e madhe, por me siguri askush nuk e ka shijuar sepse temperatura e ujit ka qenë 13 gradë.

Drama ka përfunduar me ndërhyrjen e zjarrfikësve të cilët kanë nxjerrë njerëzit në breg. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori