LAJMI I FUNDIT:

Denk dhe Noizy vijnë me këngën e re “Andërr”

Denk dhe Noizy vijnë me këngën e re “Andërr”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Artistët e njohur, Denk dhe Noizy, janë bërë bashkë për një këngë të re.

Ata sot (e enjte) kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë të quajtur “Andërr”.


Nën drejtimin e Andi Deçanit dhe me producim të videos nga Gargia, kënga e plotë tashmë ndodhet në YouTube, në kanalin e Panda Music.

Foto: Screenshot/YouTube

Përveç kësaj, ky projekt tashmë është lansuar edhe në platformat e tjera muzikore.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kënga është ritmike, e destinuar pikërisht për këtë periudhë vere, me një interpretim të mahnitshëm të të dy artistëve.

Foto: Screenshot/YouTube

Rigels Rajku (emri i vërtetë) këtë kohë ka qenë po ashtu i angazhuar me koncerte e mbrëmje të ndryshme.

I njëjti në fillim të gushtit mbajti “Alpha Show 2”, një koncert madhështor në mes të Tiranës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori