Modelja e njohur Demi Rose mahnit gjithnjë me linjat trupore.

Së fundmi, ajo ka vendosur t’i japë vetes disa ditë pushimi në Kepin e Gjelbër.

Në rrjetet sociale, modelja 23-vjeçare ka publikuar disa imazhe ku shfaqet duke u relaksuar dhe pirë shampanjë në “jacuzzi”.

Këto ditë ajo ka festuar edhe ditëlindjen, e cila ka qenë edhe arsyeja që Rose ka vendosur t’i japë vetes disa ditë pushimi.

Shumë shpejt ajo do të transferohet në Los Anxhelos, ku shpreson të nisë një karrierë të re si aktore. /Telegrafi/