Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore.

View this post on Instagram

Ciao, come stai…..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Nov 8, 2019 at 7:17am PST

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar për fansat e saj disa fotografi atraktive, të shkëputura nga xhirimet e klipit të fundit.

“Veç dashuria nuk mjafton”, ka shkruar Zeqiri në mbishkrimin e këtyre imazheve.

Ndërkohë, lidhur me këtë përshkrim ajo është ngacmuar nga fansat, duke pyetur se çfarë tjetër i duhet pos dashurisë.

Dafina përndryshe po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit “Ring Ring”, në bashkëpunim me reperin Varrosi – që është pritur shumë mirë nga publiku. /Telegrafi/