LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri lanson bashkëpunimin ndërkombëtar me Dystinct dhe Ricky Rich “Ku je ti”

Dafina Zeqiri lanson bashkëpunimin ndërkombëtar me Dystinct dhe Ricky Rich “Ku je ti”

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka ardhur me një tjetër projekt të veçantë.

Reklama

Kësaj radhe, artistja nga Kosova ka bashkuar forcat me dy artistë ndërkomëbtar Dystinct dhe Ricky Rich për të sjellur një këngë të re.

Projekti mban titullin “Ku je ti” dhe pasi fillimisht u publikua në të gjitha platformat muzikore, e njëjtë është lansuar tashmë edhe në YouTube e shoqëruar nga një videoklip unik.

Kënëgtarja 34-vjeçare mori vëmendje edhe me paraqitjen me veshje kombëtare në klip e shoqëruar edhe nga disa vallëtar të muzikës popullore.

Kënga është prodhim i YAM, Unleaded dhe Dystinct, ndërsa gjendet në kanalin zyrtar të Avalon Music në YouTube.

Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri

Kujtojmë që kjo vjen pas një tjetër bashkëpunimi të Dafinës me artisten e re Ya Nina “Nasty x See Me”.

Krahas këtyre projekteve, artistja ka njoftuar se po punon edhe në të tjera projekt që pritet të lansohen për sezonin e verës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Shpërthim zjarri në xhirimet e

Shpërthim zjarri në xhirimet e "Gladiator 2", disa anëtarë të ekipit dërgohen me urgjencë në spital

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori