Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, publikoi së fundmi një set të ri fotografik në Instagram, duke rrëmbyer vëmendjen e fansave të saj të shumtë.

Ajo vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera nga pothuajse të gjitha moshat.

Dafina është shumë më e ndjeshme kur bëhet fjalë për fansat e saj të vegjël, të cilët nuk janë të paktë në numër.

Së fundmi, këngëtarja ka pasur rastin që në një nga lagjet e Prishtinës, të takohet me disa prej tyre.

Ajo ka realizuar disa fotografi, ku shihet në mesin e dhjetëra djemve të rinj në moshë, teksa pozonte krah tyre, dhe më pas së bashku kanë ngritur gishtin e mesit në fotografinë e dytë.

Megjithëse imazhi i dytë u cilësua si pak i papërshtatshëm referuar moshës së re të fëmijëve, prapëseprapë fotografitë morën pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e këngëtares. /Telegrafi/

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram