LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri rrëmben vëmendje me secilën paraqitje që bën.

Reklama

E ndjekur nga afro dy milionë persona në Instagram, artistja sjell fotosesione nga më të ndryshmet, ashtu siç ka vepruar edhe së fundmi.

Në imazhe e reja, 34-vjeçarja shihet e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të zezë ndërsa ka makijazh të theksuar dhe flokët e vendosura në bisht.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

“Oh, sa po gabon me mua”, ka shkruar Dafina sipër fotove teksa dukej e mahnitshme dhe tejet atraktive.

Ndërkohë, natyrisht të shumta kanë qenë edhe komentet nga ana e fansave të autores së hitit “Malli”.

Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri

Ndryshe, Dafina aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit që solli në bashkëpunim me Rzon “Fuxk You”.

Krahas kësaj, artistja mbetet e angazhuar edhe me mbrëmjes të shumta muzikore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)