LAJMI I FUNDIT:

Cunha objektivi kryesor i Manchester United

Cunha objektivi kryesor i Manchester United

Sulmuesi i Atletico Madridit, Matheus Cunha, mund të transferohet te Manchester United brenda këtij afati kalimtar.

Reklama

Djajtë e Kuq janë seriozë dhe duan të sigurojnë brazilianin që luan te gjigantët spanjoll.

Sipas mediave, Man United shpreson të nënshkruajë me sulmuesin, i cili nuk ishte titullar i rregullt për klubin e La Ligës sezonin e kaluar.

Tarifa për Cunhan mund të jetë rreth 50 milionë euro, që do të bënte Atleticon të fitonte shumë para.

Kjo pasi klubi spanjoll nënshkroi me Cunhan për vetëm 30 milionë euro një vit më parë.

23-vjeçari ka shtatë paraqitje për Brazilin./Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Premier League
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Mësohet se për sa kohë UEFA mund ta ndalojë Juventusin nga garat evropiane

Mësohet se për sa kohë UEFA mund ta ndalojë Juventusin nga garat evropiane

Ndërkombëtare
Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
La Liga do të japë javën e ardhshme vendimin për lejen e Barcelonës për të nënshkruar me lojtarë të rinj

La Liga do të japë javën e ardhshme vendimin për lejen e Barcelonës për të nënshkruar me lojtarë të rinj

La Liga
Fernando Alonso shet Ferrari Enzon e tij, çmimi pritet të jetë marramendës

Fernando Alonso shet Ferrari Enzon e tij, çmimi pritet të jetë marramendës

Formula 1
Kalo në kategori