LAJMI I FUNDIT:

Matheus Cunha

15 Artikuj

Zyrtare: Cunha bëhet transferimi i parë i Lopeteguit te Wolves

Zyrtare: Cunha bëhet transferimi i parë i Lopeteguit te Wolves

Premier League
Sa larg mund të shkojë kjo skuadër e pa ftuar e Brazilit në Katar: Duket fantastike me disa yje të mëdhenj në formacion

Sa larg mund të shkojë kjo skuadër e pa ftuar e Brazilit në Katar: Duket fantastike me disa yje të mëdhenj në formacion

Përfaqësueset
Zhgënjimi i Matheus Cunha kur nuk e dëgjoi emrin e tij nga lista e Brazilit për Kampionatin Botëror

Zhgënjimi i Matheus Cunha kur nuk e dëgjoi emrin e tij nga lista e Brazilit për Kampionatin Botëror

Përfaqësuesja e Kosovës
Cunha objektivi kryesor i Manchester United

Cunha objektivi kryesor i Manchester United

Premier League
Atletico Madrid shpërfytyron Juventusin në miqësore – Alvaro Morata nuk pati ndjenja për Zonjën e Vjetër

Atletico Madrid shpërfytyron Juventusin në miqësore – Alvaro Morata nuk pati ndjenja për Zonjën e Vjetër

Ndërkombëtare
Analisti i gjyqtarëve nuk pajtohet me penalltinë e dhënë te Atletico në derbin me Realin

Analisti i gjyqtarëve nuk pajtohet me penalltinë e dhënë te Atletico në derbin me Realin

La Liga
Origi dhe Minamino drejt largimit, Liverpooli kërkon sulmuesin e Atleticos

Origi dhe Minamino drejt largimit, Liverpooli kërkon sulmuesin e Atleticos

La Liga
Ndërhyrje e tmerrshme në të, Matheus Cunha reagon dhe zbulon plagët në trupin e tij

Ndërhyrje e tmerrshme në të, Matheus Cunha reagon dhe zbulon plagët në trupin e tij

La Liga
Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

La Liga
Atletico pëson në shtëpi nga Mallorca

Atletico pëson në shtëpi nga Mallorca

La Liga
Të rinj dhe yje: La Liga këtë vit iu beson emrave si Pedri, Ansu, Vinícius e Koundé

Të rinj dhe yje: La Liga këtë vit iu beson emrave si Pedri, Ansu, Vinícius e Koundé

La Liga
Arrihet marrëveshja mes palëve, Atletico siguron shërbimet e brazilianit Cunha

Arrihet marrëveshja mes palëve, Atletico siguron shërbimet e brazilianit Cunha

La Liga
Ibrahimovic është statistikisht lojtari i dytë më i mirë në Evropë në këtë sezon

Ibrahimovic është statistikisht lojtari i dytë më i mirë në Evropë në këtë sezon

Ndërkombëtare
Hertha Berlin mbret i transferimeve në Bundesligë – bleu katër lojtarë në vlerë 78 milionë euro

Hertha Berlin mbret i transferimeve në Bundesligë – bleu katër lojtarë në vlerë 78 milionë euro

Bundesliga
Dhjetë lojtarët e nominuar për çmimin ‘Puskas Award’ – mungon CR7

Dhjetë lojtarët e nominuar për çmimin ‘Puskas Award’ – mungon CR7

Ndërkombëtare