LAJMI I FUNDIT:

Cricket dhe Muma publikojnë projektin e ri “Thema”

Cricket dhe Muma publikojnë projektin e ri “Thema”

Dyshja e njohur për bashkëpunime të shumta, Cricket dhe Muma kanë publikuar projektin e ri “Thema”.

Muzika është punuar nga Cricket që është po ashtu producent I këngës, për tekstin dhe Melodinë është kujdes vet këngëtari, Muma, ndërsa videoklipi nga Imagen Films.


Kënga “Thema” tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e tyre.

Foto: Cricket Music/YouTube

Kujtojmë që producenti i njohur, Donat Prelvukaj (Cricket) dhe Endrit Mumajesi (Muma) numërojnë disa bashkëpunime të suksesshme.

Vetëm pak javë më parë ata lansuan bashkëpunimin me reperi Elinel “Për tradhtinë”, e cila deri tani ka arritur mbi 1.3 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori