LAJMI I FUNDIT:

Chris Martin mohon puthjen me Dua Lipën

Chris Martin mohon puthjen me Dua Lipën

Dua Lipa tash e sa javë është konfirmuar se ka lënë pas romancën me kuzhinierin, Isaac Carew.

Reklama

Bukuroshja shqiptare u raportua se është në lidhje me vëllanë e motrave Gigi dhe Bella Hadid, Amwarin, gjersa gjatë ditëve të kaluara u tha se ishte puthur me Chris Martinin.

Por, një zëdhënës për media i Martinit ka mohuar gjithçka duke thënë se nuk ka asgjë të vërtetë dhe se janë vetëm spekulime.

“Nuk ka asgjë të vërtetë dhe se nuk ka pasur puthje mes tyre dhe se janë miq. Ata ishin të dy në të njëjtën pjesë të festivalit Glastonbury me një grup më të madh miqsh”, tha një zëdhënës i këngëtarit.

Kujtojmë se dyshja kishin bashkëpunuar në një prej hiteve të tyre të para dy vjetëve, të titulluar “Homesick”.

Ndryshe, ish-bashkëshorti i Gwyneth Paltrow kishte qëndruar në festival ndërsa Duas, pjesëmarrëse e rregullt në këtë ngjarje vjetore, iu bashkua nëna e saj Anës dhe motra Rina për ta shijuar ngjarjen treditore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Kalo në kategori