LAJMI I FUNDIT:

Celine Dion bën rikthimin madhështor me poza të guximshme, ndërsa tregon për betejën me ‘sindromën e personit të ashpër’

Celine Dion bën rikthimin madhështor me poza të guximshme, ndërsa tregon për betejën me ‘sindromën e personit të ashpër’

Celine Dion ka folur për betejën e saj me sindromën e personit të ngurtë në një intervistë të rrallë me “Vogue France” të hënën, teksa bëri rikthimin e saj madhështor në showbiz.

Krijuesja e hiteve, 55 vjeçe, dukej sensacionale teksa mahniti në një xhirim të zjarrtë për revistën ndërsa pozonte ‘topless’ me një këmishë të bardhë dhe pantallona të shkurta.

Këngëtarja, e cila zbuloi se ishte diagnostikuar me sëmundjen e rrallë neurologjike në një video emocionale në vitin 2022, tregoi se si e trajton sindromën çdo ditë, ndërsa rrëfeu se po mëson të jetojë me të.


E pyetur se si po kalon ajo është përgjigjur: “Jam mirë, por ka shumë punë.

Duke shpjeguar se si e menaxhon gjendjen, ajo shpjegoi: ‘Pesë ditë në javë i nënshtrohem terapisë atletike, fizike dhe vokale. Më duhet të mësoj të jetoj me të tani dhe të mos e pyes veten. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Magazina
Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Magazina
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori