Butrint Imeri vitin e kaluar ka pasur një numër të madh koncertesh dhe ka sjell disa projekte muzikore mjaft të suksesshme.

I njëjti po vazhdon të jetë aktiv edhe këtë vit, ndërsa nuk ka dyshim se është njëri nga artistët më të kërkuar të estradës.

23-vjeçari së fundmi në llogarinë e tij personale, Instagram, ka publikuar një video, teksa ka prezantuar jahtin e tij super luksoz.

Ndërkohë, ai momentalisht është duke e shijuar suksesin e projektit të tij të fundit “Hajt Hajt”, ku vetëm për një muaj ka mbledhur mbi 12 milionë shikime në YouTube.

Të gjitha lajmet nga Butrint Imeri Të gjitha lajmet nga Butrint Imeri

Përndryshe, Butrinti së shpejti pritet të sjellë para fansave këngën e re dhe siç e ka thënë ai është një bashkëpunim që do të shndrrohet në hit. /Telegrafi/

Denis Avdiu dhe Butrint Imeri (Foto: Instagram/butrintofficial)