Këngëtari i njohur shqiptar, Bruno, ka konfirmuar lidhjen tash e sa kohë me aktoren seksi, Arta Nitaj, por edhe ndarjen prej saj.

Ishte vet këngëtari i njohur i grupit ThreeDots, ai që në një intervistë për Prive konfirmoi fundin e romancës me aktoren e njohur shqiptare.

“Është e kaluar. Le të mbetet e kaluar, për aq kohë sa zgjati ishte shum mirë”, u shpreh këngëtari.

Bruno kohë më parë lansoi këngën “A më do”, ku shihet ai me Artën në skena tejet provokative që tërhoqën vëmendjen e publikut.

Duket se xhirimet e klipit kishin përfunduar tash e sa kohë dhe lansimi i videoklipit ka nxjerrë në pah problemet mes çiftit.

Arta Nitaj në anën tjetër është shfaqur sportive pas këtyre raportimeve, duke treguar se ajo nuk është më e interesuar për të kaluarën.

Arta Nitaj sportive pas ndarjes…

Arta dhe Bruno janë parë shumë gjatë verës. Madje në një prej koncerteve Telegrafi ka arritur të fotografojë dyshen, që dëshmoi romancën e tyre shumë të spekuluar në mediat shqiptare.

Aktorja njihet për linjat e saj fenomenale trupore, kurse Bruno është këngëtar në ngritje i cili njihet për zërin mjaft karakteristik. /Telegrafi/