LAJMI I FUNDIT:

Brikenda Karricaj zbulon nëse është në një lidhje dashurie me Gani Gërminë

Brikenda Karricaj zbulon nëse është në një lidhje dashurie me Gani Gërminë

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Brikenda Karricaj, sonte (e diel) ka qenë e ftuar në emisionin “Big Talk”.

Ajo ka folur për raportin me Gani Gërminë, pasi ai tha në një live që janë së bashku.


E njëjta është shprehur se nuk është në një romancë me të dhe e ka vetëm shok.

Foto: Screenshot/YouTube

Bukuroshja gjakove theksoi se Ganiu nuk ka qenë në gjendje aq të mirë, prandaj ajo i ka qëndruar afër.

Gani Gërmia thotë se është në lidhje dashurie me Brikendën? I bën 'diss' Anita Haradinajt
Lexo po ashtu Gani Gërmia thotë se është në lidhje dashurie me Brikendën? I bën 'diss' Anita Haradinajt

“Ka qenë vetëm si një shaka e momentit që e kemi bërë si provokim edhe si shaka dhe jo, vetëm shok jemi”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Ish-konkurrentja shtoi: “E kam shumë mik dhe i kam qëndruar afër edhe këto ditë, sepse nuk ka qenë në gjendjen më të mirë në botë, i kam qëndruar afër dhe do të vazhdojë t’i qëndrojë afër. Pjesa që jemi në një lidhje nuk ka qenë e vërtetë, ka qenë hajgare”.

Gazetari u largua me vetëdëshirë nga Big Brother pas një video që iu publikua në një spektakël, ku kishte rënë në kontradiktë me fjalët dhe veprimet brenda. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Magazina
Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë të organizuar pas përfundimit të Big Brother

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Magazina
Kalo në kategori