0Shares

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij Afrona Dika, janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë.

Tash e disa vite ata janë të lidhur së bashku, ndërsa kanë rrëmbyer zemrën e shumë prej fansave në rrjetet sociale.

Blero bëhet romantik, i dedikon një urim të veçantë Afronës për ditëlindje (Foto) Blero bëhet romantik, i dedikon një urim të veçantë Afronës për ditëlindje (Foto)

Sezona e verës ndoshta e ngarkuar pak për Bleron, mirëpo këngëtari gjen gjithmonë kohën e duhur për të shpenzuar me familje.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shfaqet bashkë me Afronën në një “fluturim” me litar.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Dyshja duket të kenë kaluar çaste të ëmbla pranë njëri-tjetrit, përderisa kjo vërehet edhe nga buzëqeshja në fytyrat e tyre. /Telegrafi/

Fluturon .. Fluturon … 😊😊

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on Aug 13, 2017 at 3:40am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)