LAJMI I FUNDIT:

Billy Ray Cyrus fejohet me këngëtaren Firerose pesë muaj pasi gruaja e tij prej 28 vitesh, Tish Cyrus bëri kërkesën për divorc

Billy Ray Cyrus fejohet me këngëtaren Firerose pesë muaj pasi gruaja e tij prej 28 vitesh, Tish Cyrus bëri kërkesën për divorc

Billy Ray Cyrus thuhet se është e fejuar me këngëtaren Firerose, rreth pesë muaj pasi gruaja e tij prej 28 vitesh, Tish Cyrus, bëri kërkesë për divorc.

Reklama

Artisti i “Achy Breaky Heart”, 61 vjeç, besohet se është fejuar me këngëtaren, e cila është parë me një unazë të madhe diamanti kohët e fundit, sipas The US Sun.

Billy Ray dhe Firerose punuan me njëri-tjetrin në një këngë të vetme vitin e kaluar të titulluar “New Day”, shkruan DailyMail.

Billy dhe Firerose – mosha e të cilës nuk dihet – janë parë duke kaluar kohë me njëri-tjetrin në një numër postimesh në të dyja llogaritë e tyre në Instagram.

Billy Ray është baba i pesë fëmijëve me Tish Cyrus, 55 vjeçe, – vajzat Brandi, Miley dhe Noah, dhe djemtë Trace dhe Braison.

Marrëdhënia romantike mund të ndikojë në raportin e Billy Ray me këngëtaren Miley Cyris, sipas gazetës, e cila raportoi se babai dhe vajza nuk ndjekin më njëri-tjetrit në Instagram në mes të tensionit.

Shtimi i tensionit është ‘konfuzioni’ sa i përket edhe afatit kohor se kur ai dhe Firerose filluan të takoheshin me njëri-tjetrin.

Në dosjen e saj të divorcit në fillim të këtij viti, Tish tha se ajo dhe Billy Ray nuk kishin bashkëjetuar për më shumë se dy vjet.

“Billy është më i lumtur se sa ka qenë për një kohë të gjatë me Firerose”, tha një burim.

“Ka pasur probleme në martesën e tij për një kohë. Ai dhe Tish kanë qenë në një marrëdhënie të komplikuar për pjesën më të mirë të një dekade, por gjërat kishin mbaruar për ca kohë përpara njoftimit në prill”, tha tutje ky burim.

Megjithatë, jo të gjithë e shohin vendimin e tij për të vazhduar me romancë të re kaq shpejt. Ka pasur disa tensione me Mileyn, gjë që është e trishtueshme për t’u parë, por të gjithë shpresojnë se do të jenë në gjendje ta kapërcejnë atë së shpejti.

Prindërit e Miley Cyrus, Tish dhe Billy Ray ndahen pas më shumë se 28-të vitesh martesë
Lexo po ashtu Prindërit e Miley Cyrus, Tish dhe Billy Ray ndahen pas më shumë se 28-të vitesh martesë

Firerose lindi dhe u rrit në Sydney të Australisë dhe u transferua në Los Angeles në moshën 19-vjeçare, sipas një raporti të vitit 2021 nga Main Street Nashville.

Këngëtarja më parë kishte deklaruar se ajo dhe Billy Ray shkruan këngën e tyre “New Day” përmes Zoom gjatë pandemisë, duke e quajtur atë “një këngë shprese për një ditë të re për çdo njeri që po kërkon, arrin dhe lutet për një ditë të re”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Magazina
Kalo në kategori