Milot Hasangjekaj, i njohur si Bigem, ka bërë të ditur se do të vijë me një bashkëpunim me Teuta Selimin.

“Paranoja” është titulli i këngës së re, e cila do të vijë në një të ardhme të afërt.

Natyrisht se kënga do të kompletohet edhe nga ana vizuale dhe pritet të pëlqehet nga fansat e dy këngëtarëve.

View this post on Instagram

#PARANOJA ft. @teutaselimi__ Coming soon 💦🔥🌴

A post shared by BIGEM 〽️ (@milothasangjekaj) on Jul 9, 2019 at 8:36am PDT

Projektin e ri e kishte konfirmuar ditë më parë edhe Teuta, mirëpo nuk kishte dhënë më shumë detaje.

Pritet që edhe kënga e re të përfshihet në listën të hiteve verore që po sjellin pjesëtarët e skenës sonë. /Telegrafi/