0Shares

Është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes së kilogramëve të tepërt, si rrjedhojë e një intervenimi në lukth.

Mirëpo, tani është radha e operacioneve plastike, për ti përmirësuar siç e thotë ajo ‘defekteve’ pas dobësimit.

Prive nga Big Mama ka kuptuar që ajo do të bëj ndërhyrje në hundë, gjoks dhe të pasme.

mpuq e keni ?#cestlavie #rtvklan

A post shared by Big Mama (@bigitos) on Jan 9, 2018 at 5:14am PST

Këto do të ndodhin muaj më vonë dhe jo për momentin.

Ndryshe, këngëtarja kohë më parë ka paralajmëruar se do të sjell këngë të reja gjatë vitit 2018.

Theksojmë se pas humbjes së peshës, bukuroshja kishte zbuluar se shumë miq tani po i kërkojnë që të bëhet e dashura e tyre.

#Cestlavie ? 2018

A post shared by Big Mama (@bigitos) on Jan 6, 2018 at 5:49am PST

Gezuar me Emra com 2018 @emra_com fustani ? @nanagtc ? @elonabalaj1

A post shared by Big Mama (@bigitos) on Nov 16, 2017 at 11:51am PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)