LAJMI I FUNDIT:

Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP pas debatit të ashpër me Antonelën

Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP pas debatit të ashpër me Antonelën

Edhe sonte (e premte) në spektaklin e Big Brother VIP kanë ndodhur situata të papritura.

Reklama

Pas një debate te ashpër mes Big Mamës dhe Antonelës, këngëtarja ka kërkuar të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP.

E gjitha fillojë kur Antonela iu drejtua Big Mamës duke i thënë që ajo e ka ofenduar në gjuhën serbe, kjo bëri që këngëtarja të reagojë ashpër drejt saj.

Foto: Top Channel

Duke e quajtur njeri kotë, të pamoralshme dhe shumë fjalë të tjera, Big Mama u ftua nga Arbana Osmani të futej në “dhomën e rrëfimit” për të qetësuar situatën.

Por, vendimi përfundimt i këngëtarës ishte që ajo të largohen nga shtëpia e famshme me dëshirën e saj, gjë e cila u pranua nga produksioni i BBV.

Ndërkohë, sonte gjithashtu pritet eleminimi nga vota e publikut i njërit prej banorëve të nominuar. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina
Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori

Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori "tronditin" fansat me dukjen e tyre ekstravagante në mes të rrugës në Itali

Magazina
Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Nick Knowles dhe e fejuara e tij nxisin fansat drejt reagimeve me fotografinë e tyre provokuese

Nick Knowles dhe e fejuara e tij nxisin fansat drejt reagimeve me fotografinë e tyre provokuese

Magazina
Kalo në kategori