DJ Dagz, PM dhe Yll Limani në qershor të vitit 2017 publikuan projektin e tyre të përbashkët “Besom”.

Kjo këngë nuk është se bëri bujë të madhe aso kohe, gjersa kishte grumbulluar vetëm 500 mijë klikime.

I njëjti projekt është kënduar shumë herë brenda shtëpisë së Big Brother VIP nga Donald Veshaj, e cila që nga aty filloi të dëgjohej edhe jashtë.

Dueti i tyre tani për vetëm një kohë të shkurtër ka grumbulluar afro tetë milionë klikime.

Të gjitha lajmet nga Donald Veshaj Të gjitha lajmet nga Donald Veshaj

E në një ndejë të mbledhur pak ditë më parë me rastin e një ditëlindje, aktori nga Vlora i tha Yllit me shaka se është në borxh për suksesin që ka arritur.

View this post on Instagram

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Shumë nga banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri po shoqërohen edhe jashtë duke mbajtur një miqësi të mirë me njëri-tjetrin.

I tillë është edhe rasti i DJ PM, Dagz me Donaldin e gjithashtu edhe me Fifin. /Telegrafi/