LAJMI I FUNDIT:

Bëri debate të shumta në lidhje me çmimet e këpucëve në Big Brother VIP, Antonela Berisha shfaqet me sandale 1350 euro

Bëri debate të shumta në lidhje me çmimet e këpucëve në Big Brother VIP, Antonela Berisha shfaqet me sandale 1350 euro
Foto: Screenshot/Instagram

Ish-banorja e Big Brother VIP, Antonela Berisha, gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së famshme ishte komentuar mjaft shumë për veshjet e jetën e shtrenjtë.

Reklama

Ajo madje kishte pasur debat me njërën prej banoreve e cila ia kishte shkelur padashje këpucët, duke i thënë se bëjnë 800 euro.

Derisa kjo më vonë u bë virale në rrjete sociale, biondja ditën e sotme (e martë) ka shpërndarë një postim në InstaStory.

Antonela Berisha (Foto: Screenshot/Instagram)

Bëhet fjalë për një dukje elegante ku kishte vënë në fokus një palë take, e ia kishte dhënë mundësinë ndjekësve që t’ia gjenin çmimin.

“Sa kanë kushtuar sipas jush, 1350 euro, 1600 apo 100?”, kanë qenë çmimet që e sakta ishte e para dhe bëri të ditur se këto kanë kushtuar 1350 euro.

“Këto këpucë që po i shkel bëjnë 800 euro”, Antonela Berisha përfshihet në një debat të ashpër me Monikën
Lexo po ashtu “Këto këpucë që po i shkel bëjnë 800 euro”, Antonela Berisha përfshihet në një debat të ashpër me Monikën

Antonela ndryshe qëndroi për një kohë të shkurtër në BBV, gjersa mbahet mend më shumë për debatet me këngëtaren nga Maqedonia, Big Mama.

Krahas Big Brother, Berisha u bë e njohur nga programi i dashurisë “Përputhen”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori