LAJMI I FUNDIT:

Banega te Sevilla, punë e kryer

Banega te Sevilla, punë e kryer

Raportimet e fundit që vijnë nga Spanja dhe Italia bëjnë me dije se Ever Banega do të kthehet te Sevilla.

Reklama

Mesfushori që u bashkua me Interi sezonin shkuar si transferim i lirë edhe pse sa herë iu dha rasti luajti mirë duke shënuar edhe gjashtë gola e dukë dhënë po aq asistime, nuk bën pjesën në planet e klubit.

Agjenti i lojtarit javën e shkuar tha për mediume se lojtari i tij dëshiron të kthehet në “shtëpi” te Sevilla, tashmë sipas Marcas dhe SportMediasetit, marrëveshja është mbyllur.

Andaluzianët kaun bërë ofertë prej 9 milionë eurove që është pranuar nga anteri dhe në ditët në vijim ky transferim do të bëhet zyrtar.

Sipas Marca marrëveshja tjetër mes Interit dhe Sevillas për Stevan Jovetic ka dështuar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori