Këngëtarja shqiptare, Baby G, në shkurt të këtij viti e ka bërë publike romancën e saj me Lim Hotin. 

Dashurinë e tyre ata vendosën të shfaqin edhe në këngën e fundit “Pretty Gangster”, të cilët vijnë në momente mjaft intime me njëri-tjetrin.

Mirëpo, duket se dyshja tashmë kanë ndarë rrugët, për shkak se këngëtarja së fundmi ka fshirë të gjitha fotografitë me partnerin e saj, dhe nuk ndiçen më as në rrjetet sociale.

Nuk dihet nëse kjo gjë është e vërtetë megjithëse pritet të zbulohet në ditët në vazhdim.

Biondja në llogarinë e saj personale, Instagram, ka lënë vetëm një fotografi me përshkrimin “Nëse ata nuk ju shikojnë juve si magjike, zhdukeni”.

Baby G prezanton të dashurin në darkën e Shën Valentinit Baby G prezanton të dashurin në darkën e Shën Valentinit

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore si dhe pritet të mbajë disa koncerte gjatë kësaj sezone verore. /Telegrafi/