Reperi, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Azet, tash e disa ditë ka nisur turneun e koncerteve në mbarë Kosovën.

I njëjti mbrëmë (e mërkurë) ka performuar në Prizren, ndërsa duket se është përfshirë në një përleshje.

Faqja “Hip Hop Shqip”, ka publikuar një video të këngëtarit në rrjetet sociale, ku shihet duke u përleshur fiziksht me disa njerëz.

Krahas kësaj, këngëtari pas mesnatës pritet të sjellë këngën e tij më të re të titulluar “Money Money”.

Azet konfirmon këngën e re, publikohet të enjten në mesnatë Azet konfirmon këngën e re, publikohet të enjten në mesnatë

Theksojmë që Azet i është rikthyer koncerteve që pas vdekjes së mikut të tij, menaxherit Sefa Kaya, ndërsa ndërroi jetë javë më parë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Immer schön lächeln meine lieben😊. @frangelico_de

A post shared by AZET (@kmn_azet) on Jul 24, 2019 at 9:34am PDT