Hip hop ylli shqiptar, Azet, ka shkaktuar këtë verë tërmet duke kontestuar shumë reperë me paraqitjet e tij.

Por, ylli i cili ka tashmë turneun e tij në Evropë të tërin të shitur, ka vazhduar të promovojë edhe artistët tjerë shqiptarë.

Ai në një postim në rrjetin social shfaq momente nga darka me miqtë e tij.

Dhe, në prapavijë është edhe projekti “Si Bugatti” nga Gjiko, që është bërë një hiti madh.

Duket se Azetit i pëlqeu shumë kënga siç shihet edhe në fund të videos kur bën simbolin e grupit KMN me ritmet e këtij projekti.

@kmn_azet

A post shared by Klan Kosova (@klankosovaofficial) on Aug 18, 2018 at 1:04pm PDT

“Si Bugatti” u punua nga BigBang Beats në RedBox.

Azet mbyll turneun në Prishtinë sonte në Duplex. /Telegrafi/