LAJMI I FUNDIT:

Aurela Gaçe e prerë në përgjigjen e saj, nuk e fal tradhtinë

Aurela Gaçe e prerë në përgjigjen e saj, nuk e fal tradhtinë
(Foto: Instagram/ aurelagaceofficial)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Aurela Gaçe, është shprehur e prerë kundër tradhtisë gjatë pjesëmarrjes në emisonin “Goca dhe Gra”.

E pyetur nëse e fal tradhtinë, siç transmeton Top Channel, ajo u shpreh në mënyrë kategorike jo duke shtuar se personi tjetër duhet të mbledhë mendjen e të mos bëje gabime të tilla.

Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza ka parë lot në sytë e mi në kohën e një lidhjeje
Lexo po ashtu Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza ka parë lot në sytë e mi në kohën e një lidhjeje
(Foto: Top Channel)

Monika Lubonja: A e fal tradhtinë?

Aurela Gaçe: Jo.

Monika Lubonja: Je e sigurt edhe për një njeri që e do shumë?

Aurela Gaçe: Ai njeriu ta mbledhë mendjen. Unë nuk e kisha menduar ndonjëherë, tani që më fute në mendime do të përgjigjem një herë tjetër.


Aurela Gaçe flet e revoltuar pas lajmeve të pavërteta për shëndetin e saj: Moralin ku e keni?
Lexo po ashtu Aurela Gaçe flet e revoltuar pas lajmeve të pavërteta për shëndetin e saj: Moralin ku e keni?

Në trend Magazina

Më shumë
Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij "Albania"

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Magazina
Kalo në kategori