LAJMI I FUNDIT:

Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza ka parë lot në sytë e mi në kohën e një lidhjeje

Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza ka parë lot në sytë e mi në kohën e një lidhjeje
(Foto: Instagram/monikalubonja)

Aktorja Monika Lubonja ka qenë pjesë e panelit të “Goca dhe Gra” këtë të mërkurë.

Në emisionin e Top Channel, ajo rrëfeu se vajzës së saj, Tea, i tregon për lidhjet që ka duke mos pasur asnjë lloj droje.


Ish-banorja e Big Brother VIP rrëfeu edhe një prej momenteve, ku vajza e saj u ndje keq pasi e pa me lot.

“I kam prezantuar partner, ka qenë një ekuilibër jashtëzakonisht i mirë se Tea në fund të ditës ka dashur që unë të jem e lumtur”.

(Foto: Instagram/monikalubonja)

“Tea ka menduar gjithmonë për të më thënë… fjalët e Teas kanë qenë këto: ‘Mami nëse ti je gati për një lidhje dhe për të ardhur në shtëpi, bujrum, por bëje për veten tënde jo për mua’, jo se Tea ishte më e emancipuar, por dhe rrethi familjar ku është edukuar”.

U tha se kanë prishur miqësinë pas daljes nga Big Brother VIP, Monika sqaron raportin që ka me Arjolën
Lexo po ashtu U tha se kanë prishur miqësinë pas daljes nga Big Brother VIP, Monika sqaron raportin që ka me Arjolën

“Mua shumë herë më ka ardhur keq se Tea ka parë lot në sytë e mi në kohën e një lidhjeje, më vinte keq se e shikoja që ajo e vuante atë që po vuaja unë dhe më thoshte se nëse ti mendon se pengesa jam unë nuk jam vajza jote jam, motra jote, unë do të rritem nesër pasnesër do të shkollohem, pavarësisht se lotët e mi kanë qenë në rrethana të ndryshme e të ndodhin këto lloj dobësie kur je vetëm që gratë i kanë, varet se si vajza jote të pret”, ka rrëfyer Monika.

(Foto: Instagram/monikalubonja)

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Kalo në kategori