LAJMI I FUNDIT:

U tha se kanë prishur miqësinë pas daljes nga Big Brother VIP, Monika sqaron raportin që ka me Arjolën

U tha se kanë prishur miqësinë pas daljes nga Big Brother VIP, Monika sqaron raportin që ka me Arjolën
Foto: Top Channel
Reklama

Shumë miqësi dhe lidhje dashurie janë krijuar gjatë rrugëtimit të banorëve në Big Brother VIP.

Por, pavarësisht kësaj, disa prej tyre pas daljes nga shtëpia e famshme janë distancuar me njëri-tjetrin duke mos patur një marrëdhënie të njëjtë si ajo që kishin brenda BB VIP.


Megjithatë e njëjta gjë nuk ka ndodhur edhe me aktoret Arjola Demiri dhe Monika Lubonja, të cilat krijuan një shoqëri dhe ishin të afërta gjatë rrugëtimit të tyre brenda shtëpisë së famshme.

Foto: Top Channel

Ky raport i tyre, ndonëse u tha se nuk vazhdon të jetë i njëjtë, kjo u mohuan nga Monika e cila u përfshi në debatin e Arjoles me Antonelën në puntaten e post Big Brother VIP.

E pyetur nëse ka shoqëri me Arjolën, Monika u shpreh se ato të dyja kanë marrëdhënie shumë të mira dhe aktorja tropojane mbetet një nga mikeshat e saj.


“Jo absolutisht nuk ka për të ndodhur, sa i përket marrëdhënies time me të, Arjola ngelet një nga mikeshat e mia, dhe një njeri që më ka mbështetur në të gjitha drejtimet e atij rrugëtimi, nëse ka një njeri që do t’i rri besnikë do të jetë Arjola”, u shpreh Monika.

Ndërkohë, kujtojmë që Donaldi dhe Beatrix mungojnë në puntatat e post BB VIP, të dy ata kanë refuzuar ftesën e produksionit për të marrë pjesë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori