Arta Elezaj ka vazhduar me publikimin e fotografive nga pushimet, ku nuk kanë munguar edhe imazhet me bikini.

Aktorja e “O Sa Mirë” ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj për fotografitë e publikuara në Instagram.

E veshur me bikini të bardha, aktorja duket mbresëlënëse.

“Lumturia vjen në valë”, është përshkrimi i njërës prej fotografive të publikuara.

Happiness comes in waves 🌊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 23, 2018 at 12:27pm PDT

Njëherësh, ajo është kujdesur që t’i vë në plan të parë format trupore.

Lajmet nga 'Xhakarta' Lajmet nga 'Xhakarta'

Ditë më parë, Arta ka postuar një tjetër imazh me bikini që është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 22, 2018 at 10:26am PDT

Arta Elezaj u bë e njohur për publikun e gjerë pas angazhimit në hit-serialin televiziv, “O Sa Mirë”.

Në këtë komedi, ajo portretizon rolin e Xhakartës dhe tashmë ka krijuar fansat e shumtë të saj. /Telegrafi/

Pequeños momentos, grandes recuerdos. #playaplease 👙🍉

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 13, 2018 at 6:37am PDT