Këngëtarja e njohur Arta Bajrami vazhdon të jetë shumë e pëlqyer për këngët e saj ndër vite.

Ndonëse nuk është shumë aktive me projekte muzikore, këtë vit ajo ka qenë mjaft e përfolur për jetën e saj private.

Arta Bajrami (Foto: Arta Bajrami/Instagram)

Vitin e kaluar, këngëtarja humbi babanë e saj, i cili me profesion ishte rapsod i njohur në odat shqiptare.

Ajo e ndjen shumë mungesën e tij, dhe këtë mungesë e ka shprehur shpesh edhe përmes rrjeteve sociale.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në një video të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, Arta ka shkruar në mbishkrimin e saj se një ditë shpreson të takohet sërish me të.

“Babi, ne do të takohemi përsëri”, ka shkruar këngëtarja Bajrami në Instagram.

E njëjta, pritet që në muajt në vazhdim të publikojë për fansat projektin e saj të ri muzikor. /Telegrafi/