Këngëtarja jonë është befasuar me një kërkesë së një dasmori.

Arta Bajrami si shumica e estradës sonë femra, kanë filluar të këndojnë nëpër dasma dhe ahengje familjare.

Rrjedhimisht, kjo bënë që pjesëmarrësit të kërkojnë edhe ndonjë këngë të veçantë, me të cilën e urojnë çiftin.

@abeauty.zone hair &make up 💜💟

A post shared by • A R T A • (@artathequeen) on Aug 11, 2018 at 8:29am PDT

Por, një urim si duket e ka lënë pa fjalë zeshkanen sa që nuk ka mundur pa e ndarë me fansat që e ndjekin në rrjetet sociale.

Në fakt, pos gabimeve të shumta drejtshkrimore, ka edhe disa fjalë që mund të keqinterpretohen prej lexuesve.

Ende janë të vogla, por që tani Arta Bajrami u vendos rregulla 'të dashurve' të vajzave! Ende janë të vogla, por që tani Arta Bajrami u vendos rregulla 'të dashurve' të vajzave!

Ndryshe, kënga e fundit e Artës ishte “Malli m’ka marr”, i cili deri më tani është shikuar mbi 300 mijë herë në YouTube.

Theksojmë se Bajrami është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t;i sjell gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/