Këngëtarja e njohur, Arta Bajrami, është gjithnjë aktive në tregun e muzikës me këngë e klipe të reja.

Ajo është në përgatitje të disa projekteve të reja, të cilat pritet që t’i sjellë së shpejti.

Këtë gjë, ajo e ka konfirmuar përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shkruan në anglisht edhe fjalë fyese për tregun e muzikës.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Rrugës për të sjellë këngë të bukura në këtë industri m***”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Arta tash e sa vite është pjesë e tregut muzikor shqiptar, ndërsa ia beson të gjitha projektet vëllait të saj, producentit të njohur, Don Arbas.

View this post on Instagram

My handsome bro @iamdonarbas 💖 Love ur sis 😚

A post shared by ARTA BAJRAMI (@artathequeen) on Oct 6, 2018 at 5:53am PDT

Këngëtarja Bajrami njëherësh është edhe nënë e tre fëmijëve, dhe pavarësisht angazhimit si nënë, ka arritur që të ruajë balancin duke qenë aktive në muzikë.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për fansat këtë herë. /Telegrafi/