Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. 

E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë.

Me këtë rast, ajo nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

View this post on Instagram

Good morning ❤️ @travelhouseagjensi 🌹

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on Aug 13, 2019 at 10:31pm PDT

Ditëve të fundit, ajo ka ndarë disa fotografi në bikini, ku në plan të parë ka vënë linjat trupore, për të cilat kujdeset mjaft shumë.

“Dita e fundit e pushimeve të mia të shkurtëra”, ka shkruar në njërin postim artistja Peristeri.

Të gjitha lajmet nga Anxhela Peristeri Të gjitha lajmet nga Anxhela Peristeri

Sa i përket projekteve muzikore, të fundit këngë që ka publikuar është “Fiksimi im” në bashkëpunim me reperin Gold AG.

Gjithashtu, Anxhela po mban edhe koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Last day of my short vacations 😞

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on Aug 14, 2019 at 1:08am PDT