LAJMI I FUNDIT:

Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në BB VIP: Paguhem më shumë se blogeret për një reklamë në Instagram

Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në BB VIP: Paguhem më shumë se blogeret për një reklamë në Instagram
Foto: Screenshot/Instagram

Pasditen e sotme brenda shtëpisë së Big Brother VIP ndërmjet banorëve u diskutuan shumë gjëra.

Reklama

Mes tyre, një debat është zhvilluar në mes të ish-konkurrentes së “Përputhen” dhe blogeres Sarah Berisha.

Antonela është shprehur se paguhet më shumë se blogeret në Shqipëri për një reklamë që bën në Instagram.

“Unë para pesë vitesh jam munduar të bëhem blogere dhe nuk ia kam arritur, por më ka ardhur mundësia të hyj në një emision që më ka dhënë shumë famë”, tha Berisha.

Veprimi human i banorëve të Big Brother VIP - paratë e mbledhura nga prova javore i dërgojnë për bamirësi në Kosovë
Lexo po ashtu Veprimi human i banorëve të Big Brother VIP - paratë e mbledhura nga prova javore i dërgojnë për bamirësi në Kosovë

Në vazhdimin e bisedës, Antonela shtoi: “Unë paguhem më shumë se blogeret për një publicitet apo për një reklamë në Instagram”.

Antonela Berisha dhe Sarah (Foto: Instagram)

“Po ti nuk je blogere ty ka edhe të tjera që paguhen shumë”, i tha Sarah.

Antonela përndryshe për publikun u bë më e njohur nga emisioni i dashurisë, “Përputhen”. /Telegrafi/

Antonela Berisha dhe Sarah (Foto: Instagram)

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori