Këngëtarja e njohur Ana Kabashi tash e një kohë është duke punuar në projektin e ri muzikor.

“Ma shumë” mban titullin kënga e saj e re, të cilën duket se e ka finalizuar edhe nga ana vizuale.

Derisa fansat mezi po presin për projektin e radhës të artistes nga Peja, ajo ka zbuluar datën e saktë të lansimit të kësaj kënge.

View this post on Instagram

21/08/2020💥 #mashume

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Aug 17, 2020 at 11:37am PDT

Përmes një imazhi atraktiv të ndarë në Instagram, e njëjta tregon se projekti publikohet më 21 gusht.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“21/08/2020, ma shumë”, ka qenë përshkrimi i postimit – referuar këngës e cila në bazë të disa postimeve shihet se është ritmike pikërisht për këtë kohë.

View this post on Instagram

Cila ? 🥰 to freshen up ur ears soon #mashume

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Aug 16, 2020 at 11:20am PDT

Sipas reagimeve të para, projekti besohet se do të pritet mirë nga publiku dhe admiruesit e muzikës së saj. /Telegrafi/