LAJMI I FUNDIT:

Amos largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari qanë me dënesë

Amos largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari qanë me dënesë
Reklama

Nga shtëpia e Big Brother VIP Albania është larguar të shtunën aktori Amos Zaharia.

Ai rezultoi më pak i votuari nga televotimi javor, gjersa ende nuk dihet nëse ka një biletë kthimi për të.


Dalja e tij ka pikëlluar një pjesë të madhe të banorëve, në veçanti aleaten e tij në këtë lojë – aktoren Olta Gixhari.

Ajo është pa duke qarë me dënesë pas daljes së kolegut të saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Motra e Kejvinës akuzon produksionin e BBVA: Kemi kërkuar t'i kërkojmë falje Luizit personalisht, por nuk na është lejuar
Lexo po ashtu Motra e Kejvinës akuzon produksionin e BBVA: Kemi kërkuar t'i kërkojmë falje Luizit personalisht, por nuk na është lejuar

E mërzitur ka ngelur edhe Deamishel e cila gjithashtu kishte krijuar një afrimitet të madh me Amosin gjatë qëndrimit të tyre në BVVA. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori