Alexis Stone është bërë së fundmi një prej meshkujve më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Reklama

Ai ka një aftësi të rrallë, pasi arrin që fytyrën e tij ta transformojë në fytyrën e çdo të personazhi VIP.

Alexis ka aftësinë të transformohet në çdo personazh VIP, qoftë femër apo mashkull.

Këtë gjë ai e arrin në sajë të makijazhit të përsosur që arrin ta realizojë në fytyrën e tij.

Shtatëmbëdhjetë të famshmit që bëjnë një jetë normale dhe tregojnë defektet e tyre të përditshmërisë Shtatëmbëdhjetë të famshmit që bëjnë një jetë normale dhe tregojnë defektet e tyre të përditshmërisë

Artisti Stone i ndan fotografitë me fansat në llogarinë e tij personale në Instagram, me ç’rast ka arritur të bëhet shumë i përfolur dhe i ndjekur.

Ndërkohë, ndjekësit e tij vënë në pikëpyetje faktin se si ia arrin që aq me përpikmëri të shndërrojë fytyrën e tij në atë të një të famshmi.

Reklama
Reklama

Në vazhdim ju sjellim disa prej fotografive të tij, dhe personazhet që ai ka tentuar t’i imitojë komplet në dukje. /Telegrafi/

Marilyn Monroe

Will Smith

Khloe Kardashian

Kim Cattrall

Amy Schumer

Liza Minnelli

Madonna

Wendy Williams

E.T.

Rose nga filmi “Titanik”

Cardi B

Cher

Jennifer Lawrence

Johnny Depp

Kesha

Iggy Azalea

Cameron Diaz

Lisa Rinna

Kylie Jenner