LAJMI I FUNDIT:

Albin Kurti pyetet se çfarë mendimi ka për Luiz Ejllin

Albin Kurti pyetet se çfarë mendimi ka për Luiz Ejllin

Luiz Ejlli ka arritur të marrë vëmendje të madhe duke u quajtur edhe si fenomen i lojës së Big Brother VIP Albania.

Reklama

Artisti nga Shkodra po bën bujë të madhe dhe emri i tij është lakuar edhe nga personazhe të njohur si nga politika, muzika dhe arti në përgjithësi.

Në lidhje me Luizin është pyetur edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti gjatë intervistës së tij të fundit në emisionin “Debat Plus”.

Foto: Screenshot

Kurti tha se nuk arrin që ta ndjek Luizin dhe se nuk e ka përcjellë lojën e tij në shtëpinë e famshme të BBVA.

“Për besë nuk e ndjek, ndoshta është keq se nëse ndiqet aq shumë duhet ta di edhe unë se çka po ndjek populli”, u përgjigj Kurti.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Kujtojmë që rreth Luizit më parë është pyetur edhe ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, i cili ka lavdëruar këngëtarin shkodran duke e quajtur mjeshtër dhe të talentuar.

“Një njeri, një mjeshtër në marrëdhëniet publike në fushën e tij të showbizit. Ka përdorur të gjithë talentin e pamohueshëm për të tërhequr fansa, mbështetës, simpatizantë me shpejtësi të jashtëzakonshme”, kishte thënë Berisha për Luizin. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri "You & I" në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Magazina
Kalo në kategori