“Nuk e meriton” është titulli i këngës më të re të Albatrit Muqiqit që është publikuar me videoklip.

Autori i shumë hiteve, Irkenc Hyka, e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

JoJo e ka bërë miksimin, ndërsa për xhirimin e videoklipit është kujdesur produksioni Imagine Films.

“Nuk muj me ta fal” është një prej projekteve më të fundit muzikore që ka lansuar Albatriti.

Lajmet për Albatrit Muqiqin Lajmet për Albatrit Muqiqin

Kënga që u publikua në vitin e kaluar u shoqërua me videoklip që ishte realizim i XL Films.

Sa i përket jetës private, javë më parë këngëtari u bë sërish baba. Partnerja e tij, Egzona, solli në jetë binjakë – një djalë dhe një vajzë.

Ndryshe, çifti ka edhe një vajzë tjetër, e cila ka lindur në maj të vitit 2017. /Telegrafi/