LAJMI I FUNDIT:

Abramovich tashmë ka përgatitur edhe ofertë për Perisicin

Abramovich tashmë ka përgatitur edhe ofertë për Perisicin

Interesimi i Chelseat për Ivan Perisic po bëhet gjithnjë e më real.

Kroati ka shënuar tetë gola në 30 ndeshje që nga transferimi i tij te gjigantët italian dhe kjo ka bërë që Blutë të mendojnë t’i japin një mundësi në Stamford Bridge.

Sipas Corriere dello Sport, presidenti i londinezëve Roman Abramovich ka përgatitur një ofertë për kroatin në vlerë 20 milionë euro.

27-vjeçari besohet se është dëshirë edhe e trajnerit Antonio Conte, i cili me shumë mundësi do të jetë trajneri i ardhshëm i londinezëve. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Bundesliga
Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bundesliga
Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Bundesliga
Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Bundesliga
“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

La Liga
Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Bundesliga
Kalo në kategori