Janë të njohur tashmë për bashkëpunimet e tyre të shumta.

Reperët 2po2 dhe Capital T, të cilët janë të njohur edhe falë relacionit të tyre dajë-nip, kanë bërë të ditur se do të sjellin një tjetër bashkëpunim.

View this post on Instagram

No Filter Players #2po2

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Jan 10, 2019 at 2:05am PST

Bëhet fjalë për një këngë të re, e cila është punuar në studion “Authentic Entertainment” dhe do të publikohet këtë të shtunë, më datë 15 mars.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ka qenë 2po2, ai i cili ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, përmes së cilës ka zbuluar edhe titullin e këngës “Borëbardha”.

“Ne s’mund të presim deri sa ta ndajmë me ju”, ka shkruar 2po2 në mbishkrimin e këtij imazhi në Instagram.

Përndryshe “Ulu, “Posh”, “Facedown” janë vetëm disa nga bashkëpunimet më të suksesshme që dyshja kanë sjellë ndër vite, dhe që gjithmonë janë pritur mirë nga publiku. /Telegrafi/